Na moim blogu znajduje się wiele infirmacji o "Orłach Górskiego". Poznazcie jakim trenerem był Kazimierz Górski i zobaczycie kto grał w drużynie.Są tu również zdjęcia Orłów jak byli młodsi. Mam nadzieję że wam się podoba.

Szukaj na tym blogu

środa, 17 marca 2010

Nowe wiadomości - Wygrana Oldham, gol Abbotta

W drugim meczu z rzędu bramkę zdobył napastnik grającego w League One Oldham Athletic, Paweł Abbott, a jego drużyna pokonała Stockport 1:0. Wygraną zaliczyło również Reading Grzegorza Rasiaka, słabsze występy zanotowały natomiast drużyny pozostałych Polaków grających w niższych ligach angielskich. Abbott zwycięskiego gola dla Oldham zdobył w 25. minucie po strzale z rzutu karnego. Polski napastnik opuścił boisko w 81. minucie spotkania.Podobnego szczęścia nie miał Grzegorz Rasiaka, choć jego Reading wygrało z Queens Park Rangers 1:0. Były reprezentant Polski na murawie pojawił się dopiero w 61. minucie i nie zdołał wpisać się na listę strzelców.Radosław Majewski rozegrał pełne 90 minut w przegranym przez jego Nottingham Forest 1:2 spotkaniu z Barnsley, a z porażką musiał się także pogodzić bramkarz Brentford, Wojciech Szczęsny, który aż trzykrotnie został pokonany w meczu z Brighton.